Planetair.pl

Strona internetowa planetair.pl pozwala na wyświetlanie zintegrowanej wyszukiwarki dostawcy hurtowego danych wycieczek biura podróży oraz pozwala na dużą swobodę w manipulacji treścią strony.
Na początkowym etapie projektu strony www wspólnie z klientem został wykonany dokładny plan strony i zaprojektowanie wszystkich jej funkcjonalności, podstron, wymagań layoutu graficznego, animowanego slidera i właściwości newslettera do strony.

Strona ta posiada także wygodny i bardzo intuicyjny w obsłudze CMS który pozwala w dowolny spasób modyfikowac każdą część strony – każdy obrazek i filtr zgodnie z którym ukazują się użytkownikowi oferty na stronie, zaczynając od boksów na stronie głównej, stopkę z logo touroperatorów, wszystkie podstrony serwisu wyświetlające oferty zgodnie z wyborem Administratora strony, części tekstowe podstron oraz pola kontaktowe.

W stronie można utworzyć dowolna ilość podstron dostępnych z zarówno menu głównego jak i drugorzędnego. Administrator w łatwy sposób manipuluje zawartością animowanego slidera na stronie głównej jak listą wycieczek do której prowadzi.

Layout graficzny strony został zaprojektowany specjalnie pod wymagania kolorystyczne i styl wybrane przez klienta.
Strona posiada także widgeta Facebook prowadzącego do strony klienta w Facebook – tzw. Facebook page.
Została zainstalowana statystyka Google Analytics pozwalająca na precyzyjne śledzenie ruchu z sieci do strony i mierzenie zachowań użytkownika na stronie.

Strona taka jest dobrym wyborem dla każdej firmy która prowadzi działalność biura turystycznego sprzedającego ofertę wycieczek na bazie dostawcy hurtownika wycieczek, na przykład MerlinX.
Strona znajduje się pod adresem www.planetair.pl