Plan Budzetu

Strona internetowa PlanBudżetu.pl to bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze aplikacja do planowania domowych finansów.

Projektowanie strony www.PlanBudzetu.pl zaczęliśmy od gruntownej analizy funkcjonalności serwisu oraz przygotowaniu algorytmu jego działania i interakcji z użytkownikiem. Prace nad przygotowaniem pełnego spisu wymagań i funkcjonalności do projektu strony trwały ponad miesiąc ponieważ w trakcie konfrontacji wymagań zmieniają się plany początkowe serwisu a także funkcjonalności, czasem także dochodziły nowe pomysły wprowadzone do projektu zbudowane ponad plan.

Serwis ten posiada panel logowania i rejestracji użytkownika oraz panel administracyjny strony.

Na potrzeby projektu tej strony internetowej został także przygotowany przez nas filmik flash który w skrócie wyjaśnia idee budowy tego serwisu i stanowi ciekawą zajawkę reklamową dla użytkowników którą można wykorzystać przy promocji projektowanej strony internetowej np. w Youtube, Facebook i innych.

Projektowana strona internetowa pomaga użytkownikom planować swój domowy budżet i pomaga kontrolować wszystkie wydatki, posiada panel wydatków, panel przychodów oraz buduje wykresy budżetowanych wydatków.

Przygotowane zostały aplikacje mobilne na iPhone oraz Androida synchronizujące wprowadzane dane ze strona internetową w momencie uzupełniania danych przez telefon komórkowy. Dzięki mobilnemu dostępowi wprowadzanie danych przez użytkownika jest jeszcze łatwiejsze i mniej czasochłonne.

Strona posiada również sekcję news/ bloga na którym umieszczane są artykuły o planowaniu wydatków i oszczędzania.

Stronę można zobaczyć pod www.planbudzetu.pl.

Dodatki mobilne są do ściągnięcia na App Store oraz Android Market.